BOVA

Nr rejestracyjny OP79357

miejsc 51+2

WYPOSAŻENIE
Klimatyzacja Barek TVx2 DVD Lodówka GPS Przyciemniane szyby Toaleta

Wynajem autokarów

SZANOWNI  PAŃSTWO

Oferujemy Państwu wynajem luksusowych autobusów na wszelkiego rodzaju imprezy turystyczne .Pojazdy te doskonale sprawdzają się na drogach Europy w każdych warunkach klimatycznych. Dostosowane są do standardów europejskich w zakresie obsługi stawiających coraz większe wymogi klientów , pozwalają na bezpieczne i wygodne podróżowanie. Wyróżniają się nowoczesną linią nadwozia oraz przestronnym wnętrzem pasażerskim.

Obecnie dysponujemy

autobusami

 1. Autobus  MAN -  rok prod. 2010    
  ilość miejsc  -  49+2
 2. Autobus  MERCEDES -  rok prod. 2010    
  ilość miejsc  -  49+2
 3. Autobus  NEOPLAN TOURLINER -  rok prod. 2004    
  ilość miejsc  -  49+2  x 2 autobusy
 4. Autobus  NEOPLAN EUROLINER -  rok prod. 2002    
  ilość miejsc  -  49+2
 5. Autobus  NEOPLAN EUROLINER -  rok prod. 2000    
  ilość miejsc  -  49+2
 6. Autobus   B O V A    FHD  - 12-370 - rok prod. 2007    
  ilość miejsc  -  53+2
 7. Autobus  B O V A    FHD  - 12-370 - rok prod. 1999    
  ilość miejsc  -  49+2

 

Wszystkie autobusy wyposażone są między innymi w:

 • sterowaną elektronicznie klimatyzację
 • toaletę;
 • system Video  ( 2 monitory firmy Blaupunkt );
 • ekspres z gorącymi napojami, lodówkę z zimnymi napojami;
 • siedzenia rozkładane do tyłu i na boki  (w modelach od  2000 r.  pasy bezpieczeństwa na wszystkich siedzeniach);
 • indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie miejscowe oraz nocne pokładu pasażerskiego,
  telefony komórkowe;
 • koncesje na wyjazdy krajowe i zagraniczne;
 • wszystkie autobusy wyposażone na sezon zimowy w opony zimowe i łańcuchy w ilościach wymaganych przez kraje docelowe.

Błyskawiczna kalkulacja

jeżeli tylko potrzebujesz

Wyślij do nas zapytanie ofertowe. Nasz pracownik wykona dla Ciebie kalkulacje i z przyjemnością na nie odpowie.


Klauzula informacyjna

 

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

 

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

 

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

 

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

 

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

 

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli