Wycieczki krajowe - szkolne, zakładowe, grupowe

Inwałd - Park Miniatur

Podróż przez park, gdzie Mistrzowska precyzja w odwzorowaniu detali pozwoliła, by w Inwałdzie na zaledwie 45.000 metrach kwadratowych przedstawić największe cuda architektoniczne świata.

Miejsce: "Świat Marzeń"

Polska 

dni1

Cena już od: 75 PLN/os.

Inwałd - Park Miniatur - dni 1

Oświęcim

Odwiedziny w Auschwitz-Birkenau, niemieckim obozie koncentracyjnym, potem czas na Krakowską Starówkę oraz Wawelską Katedrę i Dzwon Zygmunta...

Miejsce: Auschwitz, Wawel, Kraków - Starówka

Polska 

dni1

Cena już od: 70 PLN/os.

Oświęcim - dni 1

Góry Świętokrzyskie

Podziwiaj uroki Kielecczyzny, hojne Góry Świętokrzyskie, zwiedź chlubę Chęcin - starodawny zamek. Podróżuj przez góry i jaskinie istniejące miliony lat.

Miejsce: Chęciny, Muzeum Zegarów

Polska 

dni1

Cena już od: 95 PLN/os.

Góry Świętokrzyskie - dni 1

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Weź udział w jednej z wielu interaktywnych wystaw jakie oferuje Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Miejsce: CNK, Warszawa

Polska 

dni1

Cena już od: 95 PLN/os.

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie - dni 1

Wieliczka - Kraków

Podziemne królestwo soli, czyli słynna na całym świecie kopalnia Wieliczka. Około 3km zapierającej dech wędrówki po korytarzach i komorach. Na dokładkę wspaniały Kraków ziejący kulturą, a swoim bogactwem przyprawiający o zawrót głowy...

Miejsce: Kopalnia Soli, Kraków: Stare Miasto

Polska 

dni1

Cena już od: 80 PLN/os.

Wieliczka - Kraków - dni 1

Tarnowskie Góry - Radzionków

Magiczna podróż korytarzami kopalń, muzealnych wystaw, w miejsca, w których czas wydaje się, zatrzymał się w miejscu.

Miejsce: kopalnie Tarnowskich Gór

Polska 

dni1

Cena już od: 70 PLN/os.

Tarnowskie Góry - Radzionków - dni 1

Ojców - Pieskowa Skała

Wapienne cuda wykreowane przez samą Matkę Naturę w Ojcowskim Parku Narodowym oraz legendarne miejsca związane z Władysławem Łokietkiem.

Miejsce: Ojcowski Park Narodowy, Orle Gniazda

Polska 

dni1

Cena już od: 70 PLN/os.

Ojców - Pieskowa Skała - dni 1

Beskid Śląski

Udaj się na wypoczynek do malowniczego Ustronia, Wisły zewsząd otoczonej beskidzkimi wzniesieniami, lub w niczym nie ustępującego jej Szczyrku....

Miejsce: okolice Czantorii, Baraniej Góry

Polska 

dni1

Cena już od: 75 PLN/os.

Beskid Śląski - dni 1

Jura Krakowsko-Częstochowska

Historyczne bogactwo szlaku "Orlich Gniazd" zamki i rozmaita architektura, będąca narodowym dziedzictwem, a także przepiękny krajobraz charakterystyczny dla Jury.

Miejsce: Orle Gniazda, rezerwat Parkowe

Polska 

dni1

Cena już od: 40 PLN/os.

Jura Krakowsko-Częstochowska - dni 1

Rabka Zdrój - Rabkoland

Udasz się kilometr od Zakopianki, gdzie znajduje się kraina dzieciństwa. Rabkoland w Rabce-Zdrój oferuje szeroki wachlarz rozrywki dla wszystkich.

Miejsce: Park Rozrywki

Polska 

dni1

Cena już od: 75 PLN/os.

Rabka Zdrój - Rabkoland - dni 1

Klauzula informacyjna

 

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

 

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

 

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

 

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

 

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

 

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli